O autorce

Skąd pomysł na Psychologove?
Dlaczego wybrałam psychologię?
Co aktualnie robię?
Co mnie inspiruje?
Skąd pomysły na treści i produkty?

O mnie

Prywatnie

Najszczęśliwsza na świecie mama z powołania i równie szczęśliwa żona. Miłośniczka dobrej kawy i jeszcze lepszej książki. Pasjonatka kolorowania i kolekcjonerka kredek.

Wykształcenie

Kwalifikacje zawodowe zdobywałam na jednolitych studiach magisterskich na kierunku psychologia o specjalności klinicznej na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Jestem również absolwentką studiów pedagogicznych o specjalności resocjalizacja, a także studium terapii uzależnień.  Swoją wiedzę poszerzałam, i nadal poszerzam, na licznych kursach i szkoleniach.

Zawodowo

Psycholog z powołania, pedagog z pasji, terapeuta uzależnień z zamiłowania. Mój zawód to źródło satysfakcji i wdzięczności, z którego czerpię każdego dnia, ale też codzienna lekcja cierpliwości. Praca z drugim człowiekiem, zwłaszcza tym Małym, który wciąż poznaje świat, wymaga zaangażowania, którego mi nie brakuje – we wszystko co robię wkładam całe swoje serce.

Doświadczenie

Zawodowe doświadczenia zdobywałam pracując z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami, pracując na stanowiskach psychologia i wychowawcy przede wszystkim w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, domu dziecka, a także gabinecie integracji sensorycznej. Od kilku lat prowadzę również praktykę prywatną, teraz również on-line.